Kde je nejvyšší ruské kolo na světě?

Ruské kolo - jeden z nejlepších atrakcí, které přicházejí s lidstvem. Za prvé, je to bezpečné a není děsivé. Za druhé, šíleně krásné. Dokonce nepopsatelný město s ptačí perspektivy náhle stává neuvěřitelně atraktivní, prostorný a lehce tajemný hrudníku se naplní vzduchem a nálada výrazně zlepší.

Ukazuje se, že prototypy moderních obří kolo bylo před více než třemi sty lety v Turecku. Pohyb těchto atrakcí byly prezentovány pomocí lidského svalu. A tady je první ruské kolo, poháněný stroj byl vynalezen George Ferris pro celý svět výstava se konala v Chicagu v roce 1893. Takže Američané reagovali na vynálezců Eiffelovy věže - Francouzi. Nicméně i přesto, že odpověď byla i těžká (přibližně 2000 tun), ale ne tak vysoké - čtyřikrát méně než zázrak v Paříži, navržený Gustave Eiffel.

Stejně jako v Sovětském svazu, ruské kolo v parku téměř jakýkoli hlavní město, většina našich spoluobčanů neměl čas čas jet na pomalou jízdu. Ale zkuste nejvyšší ruské kolo na světě - je to velmi odlišné pocity, z nichž je nepravděpodobné, že by opustit obyvatele planety všech věkových kategorií.

Otázkou je: „Kde se nachází?“ Jako u každého záznamu, můžete získat několik odpovědí na tuto otázku. To vše závisí na hodnotících kritérií.kde je nejvyšší ruské kolo

Předpokládá se, že nejvyšší ruské kolo na světě Nachází se v městském státě republiky Singapuru. To se nazývá Singapore Flyer ( «Singapur Bird") a stoupá 165 metrů nad zemí. Z nejvyššího bodu kola, můžete průzkum sousedství na území 45 kilometrů, a dokonce vidět sousední ostrovy Malajsii a Indonésii. toto ruské kolo Byl postaven v roce 2008. Za prvé, to otočí ve směru hodinových ručiček, ale pak na radu odborníků Feng Shui, to zvrátit. Pro upevnění se kolo 28 kabin, z nichž každá se může ubytovat 28 lidí.

V technice se svět mění velmi rychle. Tak, od roku 2000 do roku 2006 čestný titul „nejvyšší ruské kolo na světě“, patřil k slavné „London Eye“ (Energy London Eye), pak byl nahrazen čínský obří „Hvězda Nanchang» (Star of Nanchang), podržte dlaň a ještě méně - dva roky. Tyto jízdy byly 135 a 160 m na výšku, resp.nejvyšší ruské kolo na světě

Ale všechny tyto vybudovali ruské kolo na technologiích století XXI. Odborníci nazývají vyhlídkové kolo - «pozorovací kolo„. Jejich skříňky nejsou uvnitř, ale vně ráfku, a podobají tobolek. Nejsou drženy ve svislém směru gravitace, a mohou nezávisle na sobě otáčet v důsledku složitého systému elektrických motorů. Pokud jde o čínské přitažlivosti, to je, zdá se, že některé přechodné varianty mezi tradiční a moderní atrakce «vyhlídkové kolo».

Proto je nejvyšší ruské kolo na světě klasického typu - „Celestial Dream» (Sky Dream) v japonském městě Fukuoka. Z různých důvodů to nešlo v roce 2009 a částečně demontována.

Ale dnešní svět oznámila vytvoření celé řady vyšších projektů Ferris Wheel. Nicméně, většina z těchto projektů byla zastavena a stavba zastavena před tím, než začalo.

Nicméně, zvýšené 167 m kolo v Las Vegas, projekt byl schválen 190-metr zařízení v New Yorku s výhledem na Sochu svobody. Předpokládá se, že 210 metrů obří stane další dekorace dubaj ve Spojených arabských emirátech. Tento projekt je jistě stane realitou, protože již vybudovanou nejvyšší mrakodrap, nejvíce velké nákupní centrum a nejvyšší hotel na světě.

Moskva je nejvyšší ruské koloAle je tu naděje, že na otázku: „Kde je nejvyšší ruské kolo,“ jakmile to bude možné odpovědět: „V Moskvě,“ Skutečnost, že výstavba projektu byl vyvinut v ruském hlavním městě 220 metrů jízdy na 275 metrů věž. Po dlouhou dobu městské úřady nemohly rozhodnout o konání. Na jaře roku 2013 bylo oznámeno, že obří obdrží pobyt v blízkosti Hudebního divadla Natalia SATS a cirkusu v Vernadsky Prospekt. Nicméně, mnozí věří, že to místo vybrali neúspěšně: budete muset vybudovat ve středu k krásným výhledem na, řekněme, Kreml a Rudé náměstí.

V této přitažlivosti opravdu mohl být pyšný nejen Moskvě. Nejvyšší ruské kolo v hlavním městě dnes se nachází v areálu. Byla postavena k výročí města před 16 lety a je 73 metrů vysoká, že i trochu menší než první ruské kolo.